Průvodce e-shopem

PRŮVODCE E-SHOPEMZde se můžete podívat a kliknou na vše, co e-shop nabízí. Nejsem pouze prodejce produktů, umím vám poradit v několika oblastech a neustále pro vás vymýšlím nějaké novinky.

Pokud jste zde poprvé, může vás zajímat stránka O nás, kde se vám představím a vy tak budete vědět s čím vám mohu pomoci, jaké jsou mé zkušenosti v oblasti poradenství a dosažená vzdělání.

Výživové produkty jsou na e-shopu přehledně řazeny v kategoriích v horním menu celého e-shopu a to podle tipu produktů. U každého produktu naleznete energetické informace a složení, zajímavé tipy k čemu vám produkt svým složením může být prospěšný.

Na e-shopu naleznete nabídku funkčního sportovního oblečení naší vlastní značky. Všechny naše produkty jsou ekologicky zodpovědné a udržitelné.

Nabízím také možnost koučinku v oblasti poradenství a tvorby individuálního jídelníčku a cvičebního plánu. Přes 25 let se věnuji sportu a zdravé stravě a osobnímu rozvoji. Přes deset let provozuji aktivní trenérskou činnost (osobní tréninky, skupinové lekce, příprava sportovců na závody, soutěže jak v ČR, tak i v zahraničí…) a výživové poradenství. Několik let také jako aktivní sportovec. 

Další zajímavé tipy naleznete v blogových příspěvcích.

Nemáte čas číst články? Nevadí. I pro vás mám řešení. Registrujte se do e-shopu, tím nám udělíte souhlas k zasílání Newsletteru. Budete se dozvídat automaticky o novinkách, článcích a užitečných informacích. Neustále vymýšlím jak vám pomoci a tak jsem pro vás připravil za provedenou registraci dárek v podobě E-booku o zdravém mlsání. Ano, i mlsat lze zdravě. E-book dostanete v potvrzovacím e-mailu po provedení registrace.

Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete registraci provést, respektujeme vaše rozhodnutí, můžete však sledovat příspěvky na Facebooku.

Před nákupem si můžete prostudovat stránku Doprava a platba a naplánovat si tak službu podle vašich potřeb.

Nebojte se zeptat na cokoli. Pokud potřebujete nějaké další informace, nebo by jste si třeba jen rádi s námi prokonzultovali nejvhodnější využití našich výrobků a produktů v praxi, tak určitě neváhejte a kdykoliv se na nás obraťte přímo na stránce v okénku chat, nebo telefonicky či přes e-mail.  Moc rádi vám zodpovíme vaše dotazy i o víkendu. 

Náš e-shop dodržuje Všeobecné obchodní podmínky, jejichž součástí je i Reklamační formulář a text pro Odstoupení od smlouvy a také GDPR.

GOLDENPOWER je tu pro vás.

Michal Návrh bez názvu (44)