FM FUNNY CFM WHEY PROTEIN-Vanilkový borbone

Kód: 505
Novinka
649 Kč
Skladem
Možnosti doručení

FM FUNNY CFM WHEY PROTEIN- VANILKOVÝ BOURBONE JE PROTEIN, KETRÝ BUDETE MILOVAT PRO JEHO CHUŤ, ÚČINKY A SKVĚLOU ROZPUSTNOST.


Mohlo by Vás zajímat:

     

Detailní informace

Detailní popis produktu

FITNESS MUSCLE FUNNY CFM WHEY PROTEIN - S DELIKATESNÍ CHUTÍ

Jsme si jisti, že tento protein si zamilujete hned po prvním ochutnání. 

Funny Whey protein je totiž vyroben z certifikované syrovátkové bílkoviny té nejvyšší a garantované kvality, filtrovaný křížovou metodou přes mikromembrány za studena - proto má přízvysko CFM.

Toto označení mají jen ty nejkvalitnější zdroje syrovátkových bílkovin. Ale pro lajckého zákazníka to znamená jediné. S CFM proteiny vás nebude trápit nadýmání, bublání v žaludku ani nafouklé břicho a určitě se vyhnete i těm "zvukům", které by z vás mohly nekontrolovaně vycházet :-) 

Je vhodný pro všechny, kteří chtějí zdravě jíst, sportovce, ale i pro lidi, kteří jen chtějí do těla dostat ve velmi chutné formě kvalitní bílkoviny :) Prostě je vhodný pro všechny :)

 

HLAVNÍ VÝHODY PROTEINU:

  • Certifikovaný zdroj syrovátkové bílkoviny
  • Pouze CFM : Křížová mikrofiltrace za studena
  • Bez genetické modifikace - GMO free
  • Velice nízké množství laktózy
  • Doplněno o trávící enzymy
  • 100% Whey protein
  • Famózní příchutě 
  • Dokonalá rozpustnost a stravitelnost

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Přidejte jednu porci (30 g - jedna odměrka) do 250 ml vody nebo nízko tučného mléka. V tréninkové dny užívejte dvě porce. Užívejte jednu porci cca 30-45 minut po tréninku a jednu další porci mezi jídly.

Nevystavujte tento výrobek přímému slunečnímu záření nebo teplu po delší dobu. Tento výrobek uchovávejte uzavřený při teplotě 6 až 26 °C. 

NUTRIČNÍ HODNOTY

Doplňkové parametry

Kategorie: Protein
Příchuť: Vanilkový bourbone
Obsah balení: 1000 g
Hlavní výhody: 100% Whey protein, Velice nízké množství laktózy, doplněn o trávící enzymy, Dokonalá rozpustnost a stravitelnost