DUOLIFE Aloes,doplněk stravy

Kód: 432
Akce
790 Kč –12 %
DUOLIFE Aloes,doplněk stravy Goldenpower
790 Kč –12 % 690 Kč
Skladem
Možnosti doručení

DUOLIFE Aloes –  je tekutý doplněk stravy s aloe vera získané přímo z listů této zázračné rostliny. Jedná se vynikající produkt pro ty, kteří si chtějí udržet svůj mladistvý vzhled, vitalitu a regeneraci organismu.


Mohlo by vás zajímat:

     

Detailní informace

Detailní popis produktu

DuoLife ALOE – 100% přírodní doplněk stravy vyvinutý pro ty, kdo pečují o kondici, vitalitu, mladistvý vzhled a krásnou linii, podporu trávicího a imunitního systému a podpory funkce jater a ledvin.

Přípravek obsahuje více než 200 aktivních složek, včetně cenných antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů pro podporu tělesné a duševní kondice organismu.

Aloe Vera je známa svými blahodárnými účinky již tisíce let. Obsahuje spoustu aktivních sloučenin, které podporují fungování organismu na mnoha úrovních.

V tomto prémiovém produktu naleznete šťávu a dužinu z aloe pocházející přímo ze slunného Mexika, květový med a prospěšný výtažek z oregana.

Pro koho je produkt vhodný:

 • Pro lidi, kteří si chtějí uchovat mladý vzhled, správnou hmotnost a vitalitu.
 • Pro lidi oslabené, ve stavu fyzického a psychického vyčerpání.
 • Pro lidi pociťující potíže v oblasti trávicího systému.
 • Pro lidi s vracejícími se infekcemi a těžce se hojícími ranami.
 • Pro rekonvalescenty.
 • Pro seniory.
 • Antioxidanty obsažené v dužině a šťávě podporují fungování srdce a cév, pomáhají udržet správnou hladinu cholesterolu2,5.

HLAVNÍ VÝHODY PRODUKTU:

 • Bohatství aktivních složek pomáhá podporovat imunitu organismu a podporuje boj s bakteriálními, virovými a plísňovými infekcemi6,7.
 • Aloe přispívá také k udržení správné funkce střev a pravidelnému vyprazdňování a díky obsahu přírodních prebiotik pomáhá zajistit příznivou bakteriální rovnováhu v tlustém střevě6-8.
 • Podporuje také funkci jater a odstraňování toxinů z organismu a pomáhá udržet správnou hmotnost a hladinu cukru v krvi6-9.
 • Bohatství aminokyselin – cenného stavebního prvku bílkovin, včetně kolagenu – podporuje hojení ran a správnou funkci pokožky a pomáhá udržet její pevnost a mladistvý vzhled7,10,11.
 • DuoLife ALOE obsahuje nejenom šťávu a dužinu z aloe pocházející z Mexika, ale také blahodárný med a zdraví prospěšný výtažek z oregana – všechny tyto látky jsou přírodním zdrojem antioxidantů2-4.

Med a oregano podporují na základě synergie blahodárné účinky aloe!

 • Med poskytuje cenné energetické složky, stavební a regulační složky a pomáhá udržet tělesnou a duševní kondici organismu. Je zdrojem antioxidantů, enzymů, vitamínů a minerálů3. Podporuje především funkce trávicího ústrojí, imunitního systému a systému srdce a cév12-14.
 • Med také podporuje regeneraci organismu po intenzivní tělesné a duševní námaze, je velmi blahodárný pro osoby vystavené dlouhodobému stresu12-14.
 • Přidání medu zlepšuje vstřebávání minerálních a vitamínových složek produktu12-14.
 • Byliny oregana podporují účinky aloe při regeneraci poškozených tkání, pomáhá zmírňovat potíže v oblasti trávicího ústrojí, podporuje imunitu organismu a přispívá k ochraně před bakteriálními, plísňovými a virovými infekcemi4,15-17.

DOPORUČENÉ VYUŽITÍ

25-50 ml 1x denně před jídlem. Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt může se objevit případná usazenina, která je přírodního původu, jedná se jev typický pro tento výrobek. Před použitím vždy použitím protřepejte. Případnou usazeninu tímto lehce promícháte.

Složení: šťáva z aloe s dužinou 100%, smíšený květový med, výtažek z oregana, redukátor kyselosti - kyselina citrónová. Obsal aloinu (ppm) méně než 1 ppm

Bezpečnostní opatření: Neužívejte v těhotenství a při kojení.

Provozovatel: NEMO technology, s.r.o. Ježkova 1054/10, Praha 3, 130 00, Žižkov

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny-Imunita
Obsah balení: 750 ml
Hlavní výhody: Značně napomáhá uchovat mladý vzhled, správnou hmotnost a vitalitu, zabraňuje infekcím v těle, správné fungování trávícího systému
Dávkování: 25ml až 50 denně před jídlem, Před použitím protřepte