Chiefs proteinová tyčinka, jahodová, 55 g

Kód: 292
Tip
59 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Prvotřídní Jahodová proteinová tyčinka švýcarské kvality je zdravá, ryze přírodní pochoutka. Nabitá energií 20 g proteinu. Bez přidaného cukru.


Mohlo by vás zajímat:

     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobky Chiefs pocházející ze Švýcarska a vyznačují se švýcarskou kvalitou. Jsou křupavé na povrchu, měkké uvnitř, obalené v té nejlepší čokoládě - exploze chuťových pohárků je zaručena. To ale není všechno. Tato hříšně chutnající tyčinka obsahuje neuvěřitelných 20 gramů bílkovin a neobsahuje žádný přidaný cukr a dalších plno prospěšných látek.

Již při myšlence na hrst plnou ořechů se nám sbíhají sliny. Oříšky jsou významným zdrojem vitamínů, minerálních látek, bílkovin a nenasycených mastných kyselin, které jsou velmi důležité pro naše zdraví.

Ideální parťák na výlet, nebo když vás honí mlsná, protože i mlsat se dá zdravě. 

Můžete si ji bez výčitek dopřát kdykoliv během dne. Díky unikátnímu složení vás tyčinka doslova dobije potřebnou energií.

Ještě musíme zmínit, že při výrobě těchto tyčinek je kladen důraz na ekologii a výrova je přátelská k přírodě i samotným zvířatům, ale také k lidským podmínkám. Bílkoviny jsou získávany z mléka od krav žijících na kopcích Alp, čokoláda z plantáží, které nevykořisťují sběrače ani pěstitele.

Nákupem jakéhokoliv výrobku Chiefs přispíváte na záchranu pralesů i ohrožených zvířat.

 

Výrobce: Tandego GmbH, Arndtstrasse 12, 79539 Lörrach, Germany

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravá strava
Váha: 55 g
Příchuť: Jahoda
Obsahuje: 20 g proteinu
Hlavní výhody: Vysoký obsah bílkovin, skvělá chuť, neobsahuje žádný přidaný cukr
Vhodné: Výlety, venkovní sportovní aktivity